Relikwie Jana Pawła II

Drodzy Parafianie w naszej parafii przeżyliśmy Peregrynację relikwii i obrazu Św. Jana Pawła II (16 – 18.02.2020 r.). W niedzielę podczas każdej Mszy św. modliliśmy się przez wstawiennictwo Św. JP II. Powitanie Relikwii i Obrazu odbyło się na I Mszy św. (o 730), Relikwie były też w Kaplicy w PK o godz. 900. Po każdej Mszy św. było ucałowanie relikwii św. JP II. Wielu Parafian przyszło do kościoła drugi raz na 2000,modliliśmy się na Różańcu, była Koronka i Litania do św. JP II. Zakończyliśmy Apelem Maryjnym z Papieżem Janem Pawłem II. Program na drugi (17.02) i trzeci (18.02) dzień Peregrynacji relikwii i obrazu Św. Jana Pawła II był też bogaty – włączyły się Róże Różańcowe, młodzież i dzieci z naszej szkoły noszącej im. Jana Pawła II. Kto tylko chciał mógł przyjść do kościoła o godzinie, która jemu odpowiadała i mógł modlić się przez wstawiennictwo św. JP II. Peregrynacja jest okazją do promocji stylu życia ludzi świeckich, zaangażowanych w apostolską misję Kościoła i działających w Stowarzyszeniu Katolików Świeckich, jakim jest Akcja Katolicka. W naszej parafii są struktury tej Organizacji, ale istnieje potrzeba, aby ją zasilili nowi członkowie. Mamy nadzieję, że po tej Peregrynacjirelikwii i obrazu Św. Jana Pawła II to nastąpi.

Czwartek, Wielki Tydzień